Вхід Реєстрація
Скасувати

Скасувати

Про центр

Шановні пані та панове!

Вітаємо вас на офіційному сайті Медичного центру ДАД Гіппократ.

Наш медичний центр  функціонує з 2013 року. Для досягнення поставлених задач ми створили діагностичну і лікувальну базу, у нас працюють висококваліфіковані медичні кадри, які готові надати максимальний рівень медичної допомоги та послуг. Нашими послугами скористалися уже багато пацієнтів . Саме їх задоволення від отриманої допомоги ми вважаємо основною оцінкою нашої роботи.

У лікарів нашого центру великий професійний досвід.

Ми любимо свою роботу і орієнтовані на досягнення найкращого результату у вирішенні проблем Вашого здоров’я з дотриманням принципу справедливої ​​ціни. В нашому Медичному центрі створені найкращі умови для професійного розвитку лікарів. Ми постійно впроваджуємо найновітніші досягнення медицини у свою практику.

Медичний центр ДАД Гіппократ  веде бізнес чесно і дорожить своєю репутацією, тому основним завданням медичних центрів є точне і лише необхідне призначення обстежень і медикаментів.

Медичний центр ДАД Гіппократ

  • потурбувався, щоб Вам було по-справжньому зручно. Ми розташовані поруч, з нами легко зв'язатися, ми працюємо в потрібний для Вас час.
  • Існує попередній запис на прийом до лікаря, що виключає черги в клініці.
  •  Робота в медичному центрі організована за принципом «одних дверей»: консультації, діагностика і забір матеріалу для аналізів здійснюються в межах одного медичного центру.

Ми завжди готові прийти на Вам на допомогу!

icon_1
Питання відповідь
icon_2
Запис на прийом
icon_3
Прейскурант

Результати аналізів онлайн

Для перегляду результатів аналізів Вам необхідно використовувати унікальний десятизначний код, розміщений в Акті, який Ви отримали на реєстратурі при оформленні замовлення. Введіть його в поле «Введіть код» *. За цим кодом можна переглянути, зберегти і роздрукувати свої результати аналізів, якщо вони вже готові (термін виконання аналізів вказаний в Акті).

Якщо у Вас виникнуть питання, Ви завжди можете звернутися до контакт-центру клініки

* Вводити код необхідно використовуючи латинську розкладку (англійська мова), з урахуванням регістра букв (великі і маленькі літери).

Записатись на прийом

Дата: Зручний час: :

Защитный код