Вхід Реєстрація
Скасувати

Скасувати

Спеціальна пропозиція!

2015-03-03 04:03:51

photo

Спеціальна пропозиція розрахована на жінок віком від 15 до 60 років та направлена на профілактику захворювань молочних залоз.

Передбачено:

  • УЗД молочних залоз (ультразвукова діагностика) - один з найдієвіших засобів діагностики молочних залоз для жінок.
  • Консультація лікаря  онколога-мамолога - огляд та отримання рекомендацій лікаря про методи самостійного огляду та при виявленні патологічних змін.
  • Онкомаркер молочних залоз (СА-15-3) – лабораторний аналіз крові для своєчасного виявлення онкологічного процесу молочних залоз у жінок.

Звернення жінки до лікаря по спеціалізовану допомогу дає їй шанс і на подовження життя, і на одужання. Про це свідчить медична статистика. Ми можемо навести приблизні шанси на одужання протягом 5 років за різних стадій раку. На так званій нульовій стадії, коли виявляють окремі ракові клітини, шанс одужати становить майже 98 - 99%, у разі раку І стадії – 90 - 95%, ІІ А – близько 80%, ІІ Б – 65%. У разі раку ІІІ стадії – близько 45%. На ІV стадії, коли є віддалені метастази, при адекватному лікуванні одужують 15% жінок.

Реальний шлях покращання результатів лікування пухлин молочної залози – рання, а в низці випадків доклінічна діагностика. Вирішити цю проблему можна тільки за умови застосування комплексних методів обстеження.

Цінуйте своє життя та здоров’я!

Медичний центр «ДАД Гіппократ» (Ліцензія МОЗ України №571094  від 25.09.2014 року) надає багатопрофільну висококваліфіковану допомогу своїм пацієнтам, що відповідає самим високим вимогам. 

Наші переваги:

Загальна добродушна атмосфера та уважне ставлення з боку медичного персоналу створюють комфортні умови для діагностики, лікування і профілактики різноманітних захворювань.

В даний час наш центр надає широкий комплекс діагностичних і лікувальних послуг,

володіючи у своєму штаті багатопрофільними спеціалістами високої кваліфікації, сучасним діагностичним обладнанням.

Акційна програма триває з 05.03-07.03.2015 року.

icon_1
Питання відповідь
icon_2
Запис на прийом
icon_3
Прейскурант

Результати аналізів онлайн

Для перегляду результатів аналізів Вам необхідно використовувати унікальний десятизначний код, розміщений в Акті, який Ви отримали на реєстратурі при оформленні замовлення. Введіть його в поле «Введіть код» *. За цим кодом можна переглянути, зберегти і роздрукувати свої результати аналізів, якщо вони вже готові (термін виконання аналізів вказаний в Акті).

Якщо у Вас виникнуть питання, Ви завжди можете звернутися до контакт-центру клініки

* Вводити код необхідно використовуючи латинську розкладку (англійська мова), з урахуванням регістра букв (великі і маленькі літери).

Записатись на прийом

Дата: Зручний час: :

Защитный код