Вхід Реєстрація
Скасувати

Скасувати

Діагностика вірусних гепатитів В і С (діюча)

Повернутися до списку

2014-07-31 11:07:10

photo

Гепатит В

Це більш важке захворювання, ніж гепатит А, так як гепатит В може призвести до серйозних уражень печінки.

Заразитися вірусом гепатиту В можна через кров, при статевому контакті, а також вірус може передаватися від матері до плоду при пологах. Так само, як і хвороба Боткіна, гепатит В починається з підвищення температури. Хворого турбують болі в суглобах, слабкість, нудота і блювота. При гепатиті В може відзначатися збільшення печінки та селезінки, а також потемніння сечі і знебарвлення калу.

Жовтяниця при гепатиті В буває рідко. Ураження печінки можуть бути дуже важкими, аж до розвитку цирозу печінки і раку.

Лікування гепатиту В є комплексним із застосуванням гепатопротекторів, антибіотиків, гормонів і препаратів для імунної системи.

Гепатит С

Це найбільш важкий різновид гепатиту, що викликається вірусом гепатиту С. Найчастіше цим вірусом інфікуються молоді люди та особи середнього віку. Заразитися гепатитом С можна через кров, наприклад при переливанні крові або використанні нестерильного шприца. Значно рідше хвороба передається статевим і вертикальним (від матері до плоду) шляхом.

Майже в 80% випадків гепатит С перетікає в хронічну форму, що є найбільш небезпечним сценарієм розвитку захворювання. Хронічна форма гепатиту С може призвести до цирозу печінки або ракової пухлини. В даний час розробляються і впроваджуються в практику нові методи лікування гепатиту С, що дозволяє підтримувати нормальний стан печінки хворих, а за сприятливих умов — вилікуватися від цієї хвороби.

icon_1
Питання відповідь
icon_2
Запис на прийом
icon_3
Прейскурант

Результати аналізів онлайн

Для перегляду результатів аналізів Вам необхідно використовувати унікальний десятизначний код, розміщений в Акті, який Ви отримали на реєстратурі при оформленні замовлення. Введіть його в поле «Введіть код» *. За цим кодом можна переглянути, зберегти і роздрукувати свої результати аналізів, якщо вони вже готові (термін виконання аналізів вказаний в Акті).

Якщо у Вас виникнуть питання, Ви завжди можете звернутися до контакт-центру клініки

* Вводити код необхідно використовуючи латинську розкладку (англійська мова), з урахуванням регістра букв (великі і маленькі літери).

Записатись на прийом

Дата: Зручний час: :

Защитный код