Вход Регистрация
Отменить

Скасувати

Про центр

Шановні пані та панове!

Вітаємо вас на офіційному сайті Медичного центру ДАД Гіппократ.

Наш медичний центр  функціонує з 2013 року. Для досягнення поставлених задач ми створили діагностичну і лікувальну базу, у нас працюють висококваліфіковані медичні кадри, які готові надати максимальний рівень медичної допомоги та послуг. Нашими послугами скористалися уже багато пацієнтів . Саме їх задоволення від отриманої допомоги ми вважаємо основною оцінкою нашої роботи.

У лікарів нашого центру великий професійний досвід.

Ми любимо свою роботу і орієнтовані на досягнення найкращого результату у вирішенні проблем Вашого здоров’я з дотриманням принципу справедливої ​​ціни. В нашому Медичному центрі створені найкращі умови для професійного розвитку лікарів. Ми постійно впроваджуємо найновітніші досягнення медицини у свою практику.

Медичний центр ДАД Гіппократ  веде бізнес чесно і дорожить своєю репутацією, тому основним завданням медичних центрів є точне і лише необхідне призначення обстежень і медикаментів.

Медичний центр ДАД Гіппократ

  • потурбувався, щоб Вам було по-справжньому зручно. Ми розташовані поруч, з нами легко зв'язатися, ми працюємо в потрібний для Вас час.
  • Існує попередній запис на прийом до лікаря, що виключає черги в клініці.
  •  Робота в медичному центрі організована за принципом «одних дверей»: консультації, діагностика і забір матеріалу для аналізів здійснюються в межах одного медичного центру.

Ми завжди готові прийти на Вам на допомогу!

icon_1
Вопрос ответ
icon_2
Запись на прием
icon_3
Прейскурант

Результаты анализов онлайн

Для просмотра результатов анализов Вам необходимо использовать уникальный десятизначный код, размещенный в Акте, который Вы получили на регистрации при оформлении заказа. Введите его в поле «Введите код» *. По этому коду можно просмотреть, сохранить и распечатать свои результаты анализов, если они уже готовы (срок выполнения анализов указанный в Акте).

Если у Вас возникнут вопросы, Вы всегда можете обратиться в контакт-центр клиники

* Вводить код необходимо используя латинскую раскладку (английский язык), с учетом регистра букв (большие и маленькие буквы).

Записаться на прием

Дата: Удобное время: :

Защитный код