Вход Регистрация
Отменить

Скасувати

Спеціальна пропозиція!

2015-03-03 04:03:51

photo

Спеціальна пропозиція розрахована на жінок віком від 15 до 60 років та направлена на профілактику захворювань молочних залоз.

Передбачено:

  • УЗД молочних залоз (ультразвукова діагностика) - один з найдієвіших засобів діагностики молочних залоз для жінок.
  • Консультація лікаря  онколога-мамолога - огляд та отримання рекомендацій лікаря про методи самостійного огляду та при виявленні патологічних змін.
  • Онкомаркер молочних залоз (СА-15-3) – лабораторний аналіз крові для своєчасного виявлення онкологічного процесу молочних залоз у жінок.

Звернення жінки до лікаря по спеціалізовану допомогу дає їй шанс і на подовження життя, і на одужання. Про це свідчить медична статистика. Ми можемо навести приблизні шанси на одужання протягом 5 років за різних стадій раку. На так званій нульовій стадії, коли виявляють окремі ракові клітини, шанс одужати становить майже 98 - 99%, у разі раку І стадії – 90 - 95%, ІІ А – близько 80%, ІІ Б – 65%. У разі раку ІІІ стадії – близько 45%. На ІV стадії, коли є віддалені метастази, при адекватному лікуванні одужують 15% жінок.

Реальний шлях покращання результатів лікування пухлин молочної залози – рання, а в низці випадків доклінічна діагностика. Вирішити цю проблему можна тільки за умови застосування комплексних методів обстеження.

Цінуйте своє життя та здоров’я!

Медичний центр «ДАД Гіппократ» (Ліцензія МОЗ України №571094  від 25.09.2014 року) надає багатопрофільну висококваліфіковану допомогу своїм пацієнтам, що відповідає самим високим вимогам. 

Наші переваги:

Загальна добродушна атмосфера та уважне ставлення з боку медичного персоналу створюють комфортні умови для діагностики, лікування і профілактики різноманітних захворювань.

В даний час наш центр надає широкий комплекс діагностичних і лікувальних послуг,

володіючи у своєму штаті багатопрофільними спеціалістами високої кваліфікації, сучасним діагностичним обладнанням.

Акційна програма триває з 05.03-07.03.2015 року.

icon_1
Вопрос ответ
icon_2
Запись на прием
icon_3
Прейскурант

Результаты анализов онлайн

Для просмотра результатов анализов Вам необходимо использовать уникальный десятизначный код, размещенный в Акте, который Вы получили на регистрации при оформлении заказа. Введите его в поле «Введите код» *. По этому коду можно просмотреть, сохранить и распечатать свои результаты анализов, если они уже готовы (срок выполнения анализов указанный в Акте).

Если у Вас возникнут вопросы, Вы всегда можете обратиться в контакт-центр клиники

* Вводить код необходимо используя латинскую раскладку (английский язык), с учетом регистра букв (большие и маленькие буквы).

Записаться на прием

Дата: Удобное время: :

Защитный код