Вход Регистрация
Отменить

Скасувати

Прайс

Завантажити прайс Exel


Шановні відвідувачі! Для нас дуже важливо, аби ви були задоволені якістю послуг, які надає наш заклад. Саме тому у цьому розділі ми зібрали всю інформацію, яка може вам знадобитись в процесі діагностики або лікування. 

ДАД Гіппократ регулярно проводить акційні програми. Завітавши до нас на сайт, ви завжди зможете дізнатися, на які послуги надається знижка, умови для участі в акційній пропозиції та анонс акційних програм на найближчі місяці. 

В розділі Новини регулярно публікується корисна інформація для наших пацієнтів. Введення нових послуг та огляд існуючих, зміна графіка прийому хворих – широкий спектр інформації, яка знадобиться під час планування свого візиту до нашого центру.

Щоби спростити процедуру здачі аналізів ми спеціально підготували корисну довідку підготовка до обстежень. Тут ви зможете більше дізнатися про те, як правильно підготуватись до здачі біологічного матеріалу. 

Інформаційні матеріали для пацієнтів включають в себе корисні поради, консультації спеціалістів, а також поширеніші запитання та ґрунтовні відповіді на них. Також ви можете знайти на сайті повний каталог наших послуг та дізнатися ціни на них. 

Ми єдиний центр, який дає можливість записатись на прийом до спеціаліста в режимі он-лайн. Достатньо заповнити просту форму, вказати зручну для вас дату та час. Після обстеження всі результати можна отримати на сайті онлайн, також вони надсилаються вам на електронну пошту. Разом з ДАД Гіппократ ви економити час та отримуєте максимальний ефект в мінімальні терміни. 

Якщо у вас виникають додаткові запитання, то ми радимо скористатись сервісом «Питання/відповіді». Наші консультанти оперативно відстежують питання та відповідають на кожний запит наших клієнтів.


Вартість лікарських консультацій

Вартість УЗД обстежень

Комплексні програми

Індивідуальні програми

Вартість маніпуляцій

Вартість масажу

Вартість лабораторних досліджень

icon_1
Вопрос ответ
icon_2
Запись на прием
icon_3
Прейскурант

Результаты анализов онлайн

Для просмотра результатов анализов Вам необходимо использовать уникальный десятизначный код, размещенный в Акте, который Вы получили на регистрации при оформлении заказа. Введите его в поле «Введите код» *. По этому коду можно просмотреть, сохранить и распечатать свои результаты анализов, если они уже готовы (срок выполнения анализов указанный в Акте).

Если у Вас возникнут вопросы, Вы всегда можете обратиться в контакт-центр клиники

* Вводить код необходимо используя латинскую раскладку (английский язык), с учетом регистра букв (большие и маленькие буквы).

Записаться на прием

Дата: Удобное время: :

Защитный код