Вход Регистрация
Отменить

Скасувати

Послуги

ДАД Гіппократ – це унікальний багатопрофільний медичний заклад, який функціонує як єдине ціле. Ми готові прийняти будь-який виклик, в незалежності від ступеня тяжкості хвороби. Наші спеціалісти працюють як єдиний злагоджений механізм, тому ми ґрунтовно підходимо до встановлення діагнозу і призначення ефективного курсу лікування

В медичному центрі ДАД Гіппократ встановлено високотехнологічне обладнання для ультразвукового дослідження внутрішніх органів. Завдяки вчасно призначеному та професійно проведеному УЗД, можна дізнатися стан, будову і структурні зміни внутрішніх органів. Слід зазначити, що обстеження проводять виключно фахівці вищої кваліфікації. Професіоналізм – це незмінна риса наших послуг. 

На відміну від інших медичних закладів, ми забезпечуємо всі умови для того, щоби наші пацієнти відчували себе зручно та комфортно. На базі ДАД Гіппократ працює сучасне лабораторне відділення, яке дозволяє проводити нашим спеціалістам будь-які лабораторно-діагностичні дослідження. 

Відтепер, щоби провести ультразвукову діагностику, лікувальні процедури або здати біоматеріал, вам не доведеться подорожувати містом. Ми цінуємо ваш час, тому надаємо повний комплекс медичних послуг в одному місці! Більше того, для зручності пацієнтів, які не мають змоги самостійно відвідати лабораторне відділення, ми пропонуємо унікальну послугу – забір крові на дому.

Якщо в процесі обстеження стане зрозуміло, що максимально ефективне лікування можливе лише на базі закордонних медичних клінік, ми обов’язково сповістимо вас про це. ДАД Гіппократ співпрацює з провідними медичними центрами Ізраїлю, Австрії, Швейцарії, Фінляндії та Німеччини. 

Не зволікайте із діагностикою проблеми та її лікуванням, адже вчасно надана медична допомога – це запорука вашого здоров’я та довголіття.

icon_1
Вопрос ответ
icon_2
Запись на прием
icon_3
Прейскурант

Результаты анализов онлайн

Для просмотра результатов анализов Вам необходимо использовать уникальный десятизначный код, размещенный в Акте, который Вы получили на регистрации при оформлении заказа. Введите его в поле «Введите код» *. По этому коду можно просмотреть, сохранить и распечатать свои результаты анализов, если они уже готовы (срок выполнения анализов указанный в Акте).

Если у Вас возникнут вопросы, Вы всегда можете обратиться в контакт-центр клиники

* Вводить код необходимо используя латинскую раскладку (английский язык), с учетом регистра букв (большие и маленькие буквы).

Записаться на прием

Дата: Удобное время: :

Защитный код