Вход Регистрация
Отменить

Скасувати

Лечение за рубежом

Лікування у найкращих клініках світу !

Потреба в лікуванні за кордоном виникає у жителів України все частіше й частіше, що пов’язано з неможливістю отримати необхідну медичну допомогу на території нашої країни. Багатьох людей стримують ціни на медичне обслуговування в іноземних клініках, проте за низкою показників вони вже зрівнялися з витратами, які несе пацієнт в умовах «безкоштовної» української медицини при очевидній невідповідності рівня та сервісу і, що особливо важливо, - при відсутності будь-яких гарантій виліковування.

Ми працюємо для того, щоб допомогти обрати і максимально спростити для пацієнтів з України отримання необхідного високоякісного і відповідного всім світовим стандартам лікування за кордоном.

Ми тісно співпрацюємо з провідними клініками:

  • Ізраіль
  • Німеччина
  • Австрія
  • Фінляндія
  • Швейцарія

Для досягнення найкращого результату операції, обстеження або лікування ми надаємо повний спектр послуг. Послуги включають аналіз потреб і оцінку медичного стану, підготовку медичної документації, попередні консультації лікаря, візову підтримку, транспортні питання. Вас зустрінуть в аеропорту і доставлять у готель і клініку. Протягом всього перебування за кордоном Ви зможете цілодобово консультуватися з нашим співробітником.

icon_1
Вопрос ответ
icon_2
Запись на прием
icon_3
Прейскурант

Результаты анализов онлайн

Для просмотра результатов анализов Вам необходимо использовать уникальный десятизначный код, размещенный в Акте, который Вы получили на регистрации при оформлении заказа. Введите его в поле «Введите код» *. По этому коду можно просмотреть, сохранить и распечатать свои результаты анализов, если они уже готовы (срок выполнения анализов указанный в Акте).

Если у Вас возникнут вопросы, Вы всегда можете обратиться в контакт-центр клиники

* Вводить код необходимо используя латинскую раскладку (английский язык), с учетом регистра букв (большие и маленькие буквы).

Записаться на прием

Дата: Удобное время: :

Защитный код