Вход Регистрация
Отменить

Скасувати

Материалы для пациентов

Чому результати різних лабораторій іноді не збігаються?

Фактор 1 – дії пацієнта:

недотримання правил забору матеріалу;

час забору матеріалу;

фізичний та емоційний стан пацієнта;

вжиті лікарські препарати;

невідповідне харчування.

Наприклад, рівень гормонів змінюється залежно від часу доби, харчування, фізичного та емоційного стану пацієнта, фази менструального циклу. Рівень антитіл у крові – від періоду інфікування та стану імунної системи.

Загальний аналіз сечі може відрізнятися через недотримання правил підготовки пацієнтів або ж термін та умови доставки матеріалу на дослідження.

Насамперед треба строго дотримуватися усіх рекомендацій та правил, з якими Вас ознайомлять під час запису на ті чи інші аналізи.

Фактор 2 – робота лабораторії:

методи проведення аналізу, застосовані реактиви та апаратура (кожен з них  має різну індивідуальну чутливість до речовини, що визначається);

здійснення контролю якості.

Лабораторія Медичного Центру ДАД Гіппократ є учасником міжлабораторного зовнішнього контролю якості  та всеукраїнського зовнішнього контролю якості.

Якщо Ваші аналізи не входять в межі норм, не варто поспішати з висновками без консультації спеціаліста.

Лабораторія є допоміжним засобом у виставленні діагнозу, вона надає необхідну інформацію лікареві – і лише спеціаліст може зробити остаточний висновок про стан Вашого здоров’я.

Якщо у Вас виникнуть запитання, Ви можете їх поставити за тел.:

 (095) 093 39 88, (096) 063 69 63

icon_1
Вопрос ответ
icon_2
Запись на прием
icon_3
Прейскурант

Результаты анализов онлайн

Для просмотра результатов анализов Вам необходимо использовать уникальный десятизначный код, размещенный в Акте, который Вы получили на регистрации при оформлении заказа. Введите его в поле «Введите код» *. По этому коду можно просмотреть, сохранить и распечатать свои результаты анализов, если они уже готовы (срок выполнения анализов указанный в Акте).

Если у Вас возникнут вопросы, Вы всегда можете обратиться в контакт-центр клиники

* Вводить код необходимо используя латинскую раскладку (английский язык), с учетом регистра букв (большие и маленькие буквы).

Записаться на прием

Дата: Удобное время: :

Защитный код