Вход Регистрация
Отменить

Скасувати

Узи кабинет

Інформація про УЗД

Існує попередній запис у кабінет УЗД, що виключає черги в клініці. 

095 093 39 88 або форма на сайті !

Як можна з'ясувати структурні особливості органів і тканин живого організму? Для лікаря відповідь очевидна, звичайно ж, провести ультразвукове дослідження внутрішніх органів.

УЗД - найпоширеніший і популярний метод діагностичного обстеження. Це перше до чого вдається сучасна медицина в процесі встановлення причин недуг пацієнтів.

УЗД апарат влаштований так, що спеціальний пристрій, утворюючи певний хвильової спектр електромагнітного випромінювання, при контакті з живими тканинами здатне відображати спектр випромінювання клітин цих тканин. Зображення виводиться на екран монітора, а грамотний узіст повинен розшифрувати і проаналізувати отримані дані.

Простою мовою УЗД дає лікареві повний огляд будови і структуру внутрішніх органів. Відштовхуючись від цього, доктор робить певні висновки у встановленні діагнозу і призначення лікувальних процедур для свого пацієнта.
УЗД можуть робити і дорослим і дітям. Даний метод обстеження не має протипоказань і популярний ще й за рахунок своєї доступності і відносно недорогий ціни.

Медичний центр ДАД Гіппократ  має сучасне ультразвукове обладнання і пропонує своїм пацієнтам:

  • УЗД серця, судин шиї, голови і кінцівок
  • УЗД всієї черевної порожнини
  • УЗД передміхурової залози і сечового міхура
  • УЗД для вагітних
  • Гінекологічне УЗД (інтравагінальне, трансабдоминальное)
  • УЗД щитовидної залози, молочних залоз, лімфовузлів, суглобів та інших м'яких тканин.


Всі дослідження в Медичному центрі ДАД Гіппократ  проводять лікарі вищої кваліфікації на якісному і сучасному обладнанні, що важливо в процесі діагностики.

Деякі види УЗД вимагають певної підготовки, наприклад, УЗД черевної порожнини роблять строго натщесерце.
Більш детальну інформацію можна дізнатися, зателефонувавши і записавшись на первинне обстеження до лікаря.
 


Вартість послуг

icon_1
Вопрос ответ
icon_2
Запись на прием
icon_3
Прейскурант

Результаты анализов онлайн

Для просмотра результатов анализов Вам необходимо использовать уникальный десятизначный код, размещенный в Акте, который Вы получили на регистрации при оформлении заказа. Введите его в поле «Введите код» *. По этому коду можно просмотреть, сохранить и распечатать свои результаты анализов, если они уже готовы (срок выполнения анализов указанный в Акте).

Если у Вас возникнут вопросы, Вы всегда можете обратиться в контакт-центр клиники

* Вводить код необходимо используя латинскую раскладку (английский язык), с учетом регистра букв (большие и маленькие буквы).

Записаться на прием

Дата: Удобное время: :

Защитный код