Вхід Реєстрація
Скасувати

Скасувати

Послуги

ДАД Гіппократ – це унікальний багатопрофільний медичний заклад, який функціонує як єдине ціле. Ми готові прийняти будь-який виклик, в незалежності від ступеня тяжкості хвороби. Наші спеціалісти працюють як єдиний злагоджений механізм, тому ми ґрунтовно підходимо до встановлення діагнозу і призначення ефективного курсу лікування

В медичному центрі ДАД Гіппократ встановлено високотехнологічне обладнання для ультразвукового дослідження внутрішніх органів. Завдяки вчасно призначеному та професійно проведеному УЗД, можна дізнатися стан, будову і структурні зміни внутрішніх органів. Слід зазначити, що обстеження проводять виключно фахівці вищої кваліфікації. Професіоналізм – це незмінна риса наших послуг. 

На відміну від інших медичних закладів, ми забезпечуємо всі умови для того, щоби наші пацієнти відчували себе зручно та комфортно. На базі ДАД Гіппократ працює сучасне лабораторне відділення, яке дозволяє проводити нашим спеціалістам будь-які лабораторно-діагностичні дослідження. 

Відтепер, щоби провести ультразвукову діагностику, лікувальні процедури або здати біоматеріал, вам не доведеться подорожувати містом. Ми цінуємо ваш час, тому надаємо повний комплекс медичних послуг в одному місці! Більше того, для зручності пацієнтів, які не мають змоги самостійно відвідати лабораторне відділення, ми пропонуємо унікальну послугу – забір крові на дому.

Якщо в процесі обстеження стане зрозуміло, що максимально ефективне лікування можливе лише на базі закордонних медичних клінік, ми обов’язково сповістимо вас про це. ДАД Гіппократ співпрацює з провідними медичними центрами Ізраїлю, Австрії, Швейцарії, Фінляндії та Німеччини. 

Не зволікайте із діагностикою проблеми та її лікуванням, адже вчасно надана медична допомога – це запорука вашого здоров’я та довголіття.

icon_1
Питання відповідь
icon_2
Запис на прийом
icon_3
Прейскурант

Результати аналізів онлайн

Для перегляду результатів аналізів Вам необхідно використовувати унікальний десятизначний код, розміщений в Акті, який Ви отримали на реєстратурі при оформленні замовлення. Введіть його в поле «Введіть код» *. За цим кодом можна переглянути, зберегти і роздрукувати свої результати аналізів, якщо вони вже готові (термін виконання аналізів вказаний в Акті).

Якщо у Вас виникнуть питання, Ви завжди можете звернутися до контакт-центру клініки

* Вводити код необхідно використовуючи латинську розкладку (англійська мова), з урахуванням регістра букв (великі і маленькі літери).

Записатись на прийом

Дата: Зручний час: :

Защитный код