Вхід Реєстрація
Скасувати

Скасувати

Лікування за кордоном

Лікування у найкращих клініках світу !

Потреба в лікуванні за кордоном виникає у жителів України все частіше й частіше, що пов’язано з неможливістю отримати необхідну медичну допомогу на території нашої країни. Багатьох людей стримують ціни на медичне обслуговування в іноземних клініках, проте за низкою показників вони вже зрівнялися з витратами, які несе пацієнт в умовах «безкоштовної» української медицини при очевидній невідповідності рівня та сервісу і, що особливо важливо, - при відсутності будь-яких гарантій виліковування.

Ми працюємо для того, щоб допомогти обрати і максимально спростити для пацієнтів з України отримання необхідного високоякісного і відповідного всім світовим стандартам лікування за кордоном.

Ми тісно співпрацюємо з провідними клініками:

  • Ізраіль
  • Німеччина
  • Австрія
  • Фінляндія
  • Швейцарія

Для досягнення найкращого результату операції, обстеження або лікування ми надаємо повний спектр послуг. Послуги включають аналіз потреб і оцінку медичного стану, підготовку медичної документації, попередні консультації лікаря, візову підтримку, транспортні питання. Вас зустрінуть в аеропорту і доставлять у готель і клініку. Протягом всього перебування за кордоном Ви зможете цілодобово консультуватися з нашим співробітником.

icon_1
Питання відповідь
icon_2
Запис на прийом
icon_3
Прейскурант

Результати аналізів онлайн

Для перегляду результатів аналізів Вам необхідно використовувати унікальний десятизначний код, розміщений в Акті, який Ви отримали на реєстратурі при оформленні замовлення. Введіть його в поле «Введіть код» *. За цим кодом можна переглянути, зберегти і роздрукувати свої результати аналізів, якщо вони вже готові (термін виконання аналізів вказаний в Акті).

Якщо у Вас виникнуть питання, Ви завжди можете звернутися до контакт-центру клініки

* Вводити код необхідно використовуючи латинську розкладку (англійська мова), з урахуванням регістра букв (великі і маленькі літери).

Записатись на прийом

Дата: Зручний час: :

Защитный код