Вхід Реєстрація
Скасувати

Скасувати

Виїзд до дому

Для зручності пацієнтів, які по якійсь причині не можуть відвідати лабораторію Медичного центру ДАД Гіппократ, пропонуємо додаткову послугу – забір крові на дому.


Для виклику маніпуляційної бригади лабораторії скористуйтесь одним із найбільш зручних для Вас способів:

  • Зв’яжіться  по телефону :  (095) 093 39 88  з нашим адміністратором і узгодьте час виїзду бригади, необхідні аналізи, особисті дані пацієнта, а також адресу і телефон;
  • Залишіть заявку на нашому сайті у розділі: Запис на прийом
  • Відправте заявку по електроній пошті: info@dadgippokrat.com

 

Прийом заявок з понеділка по пятницю з 9.00 по 17.00


Звертаємо Вашу увагу на обмеження по прийому біоматеріалу виїзною бригадою лабораторії у зв’язку з нестабільністю деяких показників. Ми турбуємось про якість досліджень, тому і звертаємо увагу на такі важливі умови транспортування і забору матеріалу.

icon_1
Питання відповідь
icon_2
Запис на прийом
icon_3
Прейскурант

Результати аналізів онлайн

Для перегляду результатів аналізів Вам необхідно використовувати унікальний десятизначний код, розміщений в Акті, який Ви отримали на реєстратурі при оформленні замовлення. Введіть його в поле «Введіть код» *. За цим кодом можна переглянути, зберегти і роздрукувати свої результати аналізів, якщо вони вже готові (термін виконання аналізів вказаний в Акті).

Якщо у Вас виникнуть питання, Ви завжди можете звернутися до контакт-центру клініки

* Вводити код необхідно використовуючи латинську розкладку (англійська мова), з урахуванням регістра букв (великі і маленькі літери).

Записатись на прийом

Дата: Зручний час: :

Защитный код