Вхід Реєстрація
Скасувати

Скасувати

Матеріали для пацієнтів

Чому результати різних лабораторій іноді не збігаються?

Фактор 1 – дії пацієнта:

недотримання правил забору матеріалу;

час забору матеріалу;

фізичний та емоційний стан пацієнта;

вжиті лікарські препарати;

невідповідне харчування.

Наприклад, рівень гормонів змінюється залежно від часу доби, харчування, фізичного та емоційного стану пацієнта, фази менструального циклу. Рівень антитіл у крові – від періоду інфікування та стану імунної системи.

Загальний аналіз сечі може відрізнятися через недотримання правил підготовки пацієнтів або ж термін та умови доставки матеріалу на дослідження.

Насамперед треба строго дотримуватися усіх рекомендацій та правил, з якими Вас ознайомлять під час запису на ті чи інші аналізи.

Фактор 2 – робота лабораторії:

методи проведення аналізу, застосовані реактиви та апаратура (кожен з них  має різну індивідуальну чутливість до речовини, що визначається);

здійснення контролю якості.

Лабораторія Медичного Центру ДАД Гіппократ є учасником міжлабораторного зовнішнього контролю якості  та всеукраїнського зовнішнього контролю якості.

Якщо Ваші аналізи не входять в межі норм, не варто поспішати з висновками без консультації спеціаліста.

Лабораторія є допоміжним засобом у виставленні діагнозу, вона надає необхідну інформацію лікареві – і лише спеціаліст може зробити остаточний висновок про стан Вашого здоров’я.

Якщо у Вас виникнуть запитання, Ви можете їх поставити за тел.:

 (095) 093 39 88, (096) 063 69 63

icon_1
Питання відповідь
icon_2
Запис на прийом
icon_3
Прейскурант

Результати аналізів онлайн

Для перегляду результатів аналізів Вам необхідно використовувати унікальний десятизначний код, розміщений в Акті, який Ви отримали на реєстратурі при оформленні замовлення. Введіть його в поле «Введіть код» *. За цим кодом можна переглянути, зберегти і роздрукувати свої результати аналізів, якщо вони вже готові (термін виконання аналізів вказаний в Акті).

Якщо у Вас виникнуть питання, Ви завжди можете звернутися до контакт-центру клініки

* Вводити код необхідно використовуючи латинську розкладку (англійська мова), з урахуванням регістра букв (великі і маленькі літери).

Записатись на прийом

Дата: Зручний час: :

Защитный код